«SHRM21 Інсайти та Відкриття»: захід обміну досвідом для спеціалістів в HR-галузі

Щорічна конференція та виставка SHRM — найбільша світова подія для фахівців з персоналу, яка в цьому році проходила у Лас-Вегасі 9-12 вересня. В рамках одинадцяти паралельних галузевих треків топові спікери поділилися передовими методами для переосмислення та створення робочого процесу і відносин між компаніями та співробітниками.

Цінними знаннями та досвідом з конференції поділяться Джеймс Бейкер, Катерина Ковалевська і Катерина Коваленко на заході «SHRM21 Інсайти та Відкриття», який відбудеться 7 жовтня в InnoHub.

Спікери:

  • Джеймс Бейкер — старший спеціаліст, глобальний бізнес-партнер SHRM з розвитку бізнесу, стратегічних партнерства та корпоративних рішень.

  • Катерина Коваленко — VP of People в Innovecs, міжнародній IT-компанії з розробки програмного забезпечення. Innovecs входить до списку Inc. 5000 — підприємств США, які демонструють найшвидші темпи розвитку, а також компанія відзначена у рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців.

  • Катерина Ковалевська — голова української Асоціації HR Pro, Інструктор SHRM, офіційний представник SHRM CP&SHRM-SCP в Республіці Білорусь, Україні, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, продюсерка Премії HR Pro Awards, засновниця LLC Prof-Consulting.

Деталі заходу
Коли: 7 жовтня, 15.00-18.00
Локація: InnoHub, бульвар Вацлава Гавела, 6з, м. Київ.

Розклад:

  • 15.00-15.30 — реєстрація та вітальна кава.

  • 15.30-18.00 — доповіді та діалог:

Катерина Ковалевська — презентація SHRM в Україні.

Джеймс Бейкер — онлайн-виступ віце-президента по глобальному розвитку SHRM.

Катерина Коваленко і Катерина Ковалевська — презентація ключових тем і глобальних трендів в HR. Новітні кейси постковідових часів, дослідження та рекомендації щодо психологічного здоров’я, організації дистанційної роботи, корпоративної культури в цифрову епоху.

Захід організовано в партнерстві асоціацією HRPro і компанією Innovecs.

Реєструйтеся: https://bit.ly/3kzXgtS