Всеукраїнська премія HR Pro Awards 2021 – як це було

Від березня 2021 року – коли відбулася презентація Премії HR Pro Awards – пролетіло, здається, ціле життя.

Від початку ми поставили собі мету: підвищувати рівень професійних HR-практик в Україні. Створити таку HR-премію, яка буде відзначати командні та особисті досягнення – та надихатиме, мотивуватиме всіх представників професії, заряджатиме на рік уперед.

Створити нову премію та провести її вперше – це челендж. Незалежно від наявного досвіду чи років у HR-галузі. І ми тепло вдячні всім експертам, членам журі та учасникам, які разом із нами запустили цю ракету в космос. Передусім ми зважали на довіру до Премії та її результатів. Тому запросили до оцінювання визнаних лідерів ринку – представників українських та міжнародних компаній з різних міст України, які понад 5 років обіймають керівні HR-посади, та HR-фахівців із міжнародною сертифікацією, міжнародною профільною освітою чи ступенем МВА. 

На першому етапі протягом місяця 30+ експертів оцінювали 136 заявок від 70+ компаній в 11 номінаціях. Представники великого й середнього бізнесу з 15 галузей – це безумовно різні проєкти, обрати між якими подекуди було непросто. Та правила є правила, й до наступного етапу експерти відібрали 101 заявку.

На другому етапі учасників оцінювало професійне журі, сформоване за принципом відсутності конфлікту інтересів. Це був іще один місяць обговорень та зважених, відповідальних рішень. Результатом якого став список із 46 суперфіналістів – найсильніших номінантів на перемогу.

І от, настала осінь. День оголошення переможців блискавично наближається, підготовка до Церемонії нагородження та HR Pro Conference у розпалі, а журі тимчасом обирає цих самих 16 переможців – найкращих з найкращих у 2021.

Кульмінацією цього фантастичного шляху стала, звісно ж, Церемонія нагородження. Безумовно важливий день, вир емоцій, багаточисельна команда залучених до організації та проведення події. Зручна локація Всі.Свої D12 в історичному центрі міста, незрівнянний краєвид на Київ, урочистий білий килим та спалахи фотокамер, світло й блиск, бульбашки ігристого, зірковий ведучий Григорій Решетнік, святковий настрій і усмішки понад 350 гостей Церемонії. Усе це поєдналося у саме ту особливу атмосферу, яка запам’ятається і нам, і гостям, і – головне – переможцям, які стали першими в історії HR Pro Awards. 

У момент оголошення переможців зі сцени серце завмирало не лише в номінантів, а й в усієї нашої команди. Ми радіємо за кожного і кожну з 12 проєктів і 4 персоналій, детальніше про яких ви можете дізнатися тут

Нехай статуетка HR Pro Awards – богиня перемоги Ніка – нагадує про цей шлях, про докладені зусилля та успіх. Нехай надихає на подальші справи – задля всеукраїнського прогресу HR-галузі.

Адже далі – нові горизонти. Далі – HR Pro Awards 2022.

Команда HR Pro Awards на чолі з Катериною Ковалевською, головою всеукраїнської Асоціації HR Pro та головною продюсеркою премії 

Партнерами Премії HR Pro Awards 2021 виступили robota.ua (генеральний партнер), SMART business (партнер з автоматизації) та Vodafone Україна.