В Україні з’явилась нова премія HR Pro Awards 2021

У четвер, 25 березня 2021 року, у форматі онлайн відбулась презентація нової Всеукраїнської щорічної Премії для HR-професіоналів HR Pro Awards 2021. Організатором Премії виступає українська Асоціація HR професіоналів HR Pro

Головна мета Премії — відзначити командні та особисті досягнення представників професії, що сприятимуть підвищенню рівня професійних практик, які існують в Україні.

Катерина Ковалевська, голова наглядової ради Асоціації HR Pro та продюсер Премії HR Pro Awards 2021, зазначила: 

«Ми — HR-ри — дуже багато робимо для того, щоб підтримати співробітників наших компаній, виділити кращих і мотивувати їх на досягнення нових перемог. Минулий рік ще раз підкреслив, наскільки роль HR-ра для сталого розвитку компаній є критично важливою. Але для нас самих теж дуже важливе визнання, нам потрібно знати: все, що ми робимо — не дарма. Нам важливо показати свої найкращі проєкти, отримати відгук і підтримку від професійного ком’юніті. Тому Премія дуже потрібна зараз усім нам!».

Генеральним партнером HR Pro Awards 2021 стала Robota.ua — перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні, послугами якої користується більше 3 мільйонів українців. 

СЕО компанії Кірілл Манковскі зазначив, що robota.ua з гордістю та великим задоволенням прийняла пропозицію Асоціації HR Pro про підтримку створення «Оскара» в галузі — HR Pro Awards 2021

«Ми не тільки підтримуємо, але й ініціюємо корисні проєкти для представників HR-сфери: галузеві звіти та аналітика; онлайн-шоу «Ейчаріночка»; нові можливості бази резюме, безкоштовні вакансії та корисні статті, зручні інструменти для пошуку співробітників. Премія логічний крок у цьому ланцюжку, адже наше завдання — підтримувати розвиток HR в Україні. Бажаю кораблю HR Pro Awards довгого та щасливого плавання, а всім номінантам — удачі».

Експертами Премії стали понад 50 представників HR-сфери з різних міст України, які мають міжнародну сертифікацію/міжнародну профільну освіту/МВА та обіймають керівні посади у сфері HR не менше 5 років. 

Серед експертів — спеціалісти таких компаній як Luxoft, Метинвест, GlobalLogic, SMART business, ДТЕК Мережі, RAZOM group, Імперіал Тобакко в Україні, robota.ua тощо. Весь перелік експертів можна переглянути тут

Номінації

Номінації Премії поділені на Проєкти та Персоналії, тому подаватись можуть як цілі команди зі своїми рішеннями, так і окремі люди. 

Персоналії

СЕО року номінація для керівників, орієнтованих на людей, які у своїй операційній діяльності демонструють глибокий фокус на розвиток та утримання співробітників. А компанія показники з підвищення компенсацій, залученості та зниження плинності кадрів.

HR року номінація для керівників функцій та HR-директорів; професіоналів, результати діяльності яких є еталонними.

HR influencer номінація для професіоналів, які сприяють підвищенню цінності професії та її розвитку в бізнес-середовищі. Це ментори, спікери, викладачі освітніх HR-програм, блогери, автори статей, творці ком’юніті та проєктів, які розвивають HR-напрямок. 

Спонсором цієї номінації виступає генеральний партнер Премії — компанія robota.ua. Тому учасники можуть номінуватись безкоштовно. 

Майбутня зірка номінація для фахівців, які в професії не менше двох років. Це нові яскраві імена в HR-індустрії, які реалізують інноваційні проєкти та рішення у своїй практиці.

Проєкти

Організатори розділили проєктні номінації на дві частини: середній та малий бізнес — до 1 000 співробітників, і великий — понад 1 000 співробітників. Такий крок дозволить забезпечити чесну оцінку проєктів з різних сегментів бізнесу.

Рекрутинг. У даній номінації розглядаються проєкти, які забезпечують організації необхідними теперішніми та майбутніми знаннями, навичками та компетенціями, залученими з зовнішнього ринку. Інноваційні стратегії найму та оцінки претендентів, програми партнерства, інструменти оцінки, автоматизація процесів підбору.

Навчання та Розвиток. Номінація, в якій розглядають програми, націлені на узгодження знань і навичок співробітників з потребами компанії. Це власні навчальні центри, корпоративні університети та академії, програми розвитку кадрового резерву, програми наставництва, коучингу, проєкти соціальної освіти та багато інших.

Винагорода та Визнання. Програми матеріальної та нематеріальної мотивації співробітників, націлені на залучення та утримання цільових талантів компанії. Програми лояльності та утримання.

HR-аналітика. Номінація, в якій розглядають побудову стійкої системи бізнесу за допомогою якісної консолідації та аналізу даних про людей.

Добробут та Здоров’я. Номінація, в якій розглядаються програми турботи про здоров’я та якість життя співробітників.

Різноманіття та Інклюзивність. Номінація, в якій розглядають програми формування культури інклюзивності та різноманітності в компаніях. Практики та ефективні рішення, які дозволяють різним людям працювати в одній команді, приклади реалізації стратегії Різноманіття та Інклюзивності.

Діджитальне робоче середовище. Номінація, в якій розглядаються проєкти, пов’язані з діджиталізацією та автоматизацією досвіду співробітників, офісного простору, процесів комунікації. Програми з забезпечення комфортного режиму віддаленої роботи.

Всі деталі щодо номінацій, проєктів, критеріїв оцінки, складу експертів та журі, таймінгу проекту можна знайти на сайті Премії

Оголошення переможців у кожній номінації відбудеться 11 листопада 2021 року.