Talent Scan – Онлайн платформа для Ефективного рекрутингу.

Платформа Talent Scan поєднує в собі:
🔹 Пошукову консоль, управління кандидатами та Applicant Tracking System (ATS) у одному вікні;
🔹 8 джерел в один клік — готова база спеціалістів;
🔹 Відкриті контактні дані кандидатів.
Володимир Дибенко під час онлайн-зустрічі на тему Рекрутинг 10.02 розповів про штучний інтелект у HR.
Штучний інтелект у HR застосовується для пошуку, аналізу та оцінки кандидатів, реклами вакансій та управління їхнім описом, під час інтерв’ю, для аналітики процесу рекрутингу, а для кандидатів – у пошуку вакансій.
Для пошуку кандидатів застосовується машинне навчання на основі великих даних. На співбесідах для аналізу поведінки кандидатів застосовують комп’ютерне бачення. Проте під час такого аналізу є ризики несвідомих упереджень, неумисного недотримання принципів різноманіття та інклюзивності. Інші типи АІ в HR – когнітивні обчислення, нейронні мережі, робототехніка, обробка природної мови, глибинне навчання та аналітика.
З 2017 року на українському ринку представлений комплексний автоматизований інструмент для рекрутерів на основі AI – TalentScan. Він покриває усі етапи рекрутингу: створення вакансії, сорсинг, залучення, оцінку, управління і найм. Застосовний під час прямого пошуку, хедхантингу, пошуку потенційно відкритих кандидатів, при масовому наймі офлайн і онлайн за різними спеціальностями. Окремо для масового найму розроблено чатбот для збору інформації з різними сценаріями діалогів із зацікавленими кандидатами. Інструмент агрегує у реальному часі кандидатів з декількох платформ, що розширює коло потенційних працівників та усуває проблему “професійної сліпоти”, надає детальний профіль кандидатів і зберігає час рекрутерів на пошук інформації чи контактів, аналізує історію поводження з цією вакансією та історії профілів кандидатів.
📍 Більше інформації про Talent Scan: https://www.talentscan.pro/ru/