ONLINE лекція з інформаційної гігієни

А Ви знаєте як безпечно користуватися Facebook та читати новини?

12 серпня відбудеться ONLINE лекція з інформаційної гігієни, яка допоможе зрозуміти як функціонує нова цифрова реальність і як вона маніпулює нами.

Час: 16:30-18:00

Половина українців вважають, що вміють розпізнавати фейки, проте тільки 3% насправді можуть це зробити.
32% українців визначає достовірність новини інтуїтивно, 42% – ніколи не перевіряють інформацію на достовірність.

Спираючись на власний життєвий досвід та освіту, люди вважають що можуть розпізнати правду і брехню. Проте вони не розуміють як функціонує нова цифрова реальність і як вона маніпулює нами.

Чому важлива інфогігієна в компанії?

▪️ Для захисту бізнесу – доступність інструментів для інформаціних атак росте. За кілька тисяч доларів можна нанести суттєву шкоду для репутації. Співробітники завжди на передовій. Від їх вміння розрізняти брехню і правду залежить результативність атаки.
▪️ Для захисту колективу – у світі постійна турбулентність, кількість маніпуляцій та фейків росте. Це впливає на ефективність бізнесу та продуктивність людей. Їхній емоційний та психологічний стан.

▪️ Для захисту рідних – Вам важко їм пояснити, як фільтрувати інформацію, не вестися на фейки. Пояснити і не посваритися. Ви хочете їх захистити від шкідливого впливу інформації.

Про лектора:

Оксана Мороз, засновниця волонтерської ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем» та авторка книг.
21 рік працює в галузі комунікацій — у корпораціях, агенціях, стартапах та власному бізнесі. Оксана спеціалізується на аналізі та формуванні інформаційного поля, вивчає поведінку людей у ньому. З 2015 року постійний запрошений спікер Києво-Могилянської бізнес-школи.

Має мету — до 2024 року навчити 7 млн українців інформаційної гігієни.