HR Pro Awards 2022: початок прийому заявок та цьогорічні оновлення

Щорічна всеукраїнська премія для HR-професіоналів HR Pro Awards розпочала прийом заявок на участь у 2022 році. Подати заявку можна з 1 лютого до 20 березня у 11 номінаціях: семи проєктних та чотирьох персональних. 

“Восени минулого року відбулася перша церемонія нагородження HR Pro Awards. Вона здобула теплі відгуки від HR-спільноти та показала, що в Україні є потужні, важливі проєкти та HR-фахівці, здатні наближати український ринок до світового рівня. Цього року ми прагнемо підвищити власну планку. Не просто відзначити найкращих, а дати всім HR в Україні відчути, що їхня робота помітна, і їхню роботу цінують”, – зазначає Катерина Ковалевська, головна продюсерка HR Pro Awards та очільниця всеукраїнської асоціації HR Pro.

У 2022 році Премія оновила склад експертів, які будуть оцінювати учасників на першому та другому етапах відбору. Перший етап відбору – онлайн-оцінка експертів – триватиме з 2 до 15 квітня. За її результатами до другого етапу вийдуть фіналісти, яких оцінюватиме професійне журі з 20 червня до 11 липня, а протягом 25 липня – 19 серпня визначатиме суперфіналістів. Церемонія нагородження відбудеться 10 листопада 2022 року.

Цього року є ще одне важливе оновлення: експерти зможуть додавати коментарі до заявок учасників. Це забезпечить конструктивний та корисний зворотний зв’язок як для номінантів, які не пройшли до наступного етапу, так і для фіналістів. Ця можливість, на думку організаторів, допоможе учасникам краще проаналізувати свої заявки та посилити їх наступного разу.

Також організатори Премії змінили критерії для середніх компаній: тепер до середнього бізнесу належать компанії з кількістю працівників до 2000 осіб. Це забезпечить чесну конкуренцію великого і середнього бізнесу.

Вартість однієї заявки на першому етапі для всіх номінантів становить 5000 грн. Якщо номінант проходить до фіналу, він також сплачує другий внесок – 15 000 грн.

Дізнатися детальніше про кожну з номінацій та подати заявку можна на сайті HR Pro Awards 2022. 

Організатор Премії – всеукраїнська асоціація HR PRO.