Friends Day 2021

За ініціативи Катерини Ковалевської голови наглядової ради Асоціації HR Pro 12 червня відбувся Friends Day 2021. Тематика цього року була в мексиканському стилі. Яскраву фієсту відвідали члени Асоціації HR Pro, друзі та партнери.

Захід запам’ятався запальними танцями, розіграшами та майстер – класами. Зустріч проходила на узбережжі Дніпра, в River Lodge.

Створити запальну атмосферу Мексики для наших гостей допомогли наші партнери! Rabota.ua дали змогу відпочити на прогулянці яхтою по Дніпру (з просеко та закусками). Дітям подарували бандани для захисту від пекучого сонця та яскраві наліпки, а для дорослих провели хенд-мейд майстер-клас по створенню власного дизайну в мексиканському стилі на футболці.

СЕО Robota.ua, Манковскі Кірілл особисто вручав подарунки переможцям розіграшу.. 

МХП з зірковими кулінарами пригощали смачними та ситними бургерами.
Для наших гостей готували зіркові кулінари: Алекс Юсупов – бренд-шеф МХП.

Аніматори від «Антошка» зайняли дітей іграми та конкурсами.  https://antoshka.ua/

Friends Day 2021 запам’ятався не лише приголомшливою атмосферою, а й класними подарунками, які надали наші друзі – мережа магазинів MOYO www.moyo.ua/ua/detskij_mir/igrushki

«Лантманенн Акса» провели майстер-клас аплікації з продукції бренду для дітей, а також пригостили корисними батончиками. 

Ми також хотіли висловити подяку «Кідландії»! Аніматор – тіктокер зайняв малечу та дав батькам шанс відпочити та поспілкуватися з колегами, це було просто неоціненно!

Coca Cola  дали солодкі та смачні напої, щоб втамувати спрагу. Три ведмеді» запропонували гостям спробувати різноманітні смаки морозива Monaco на будь-який колір і смак. 

MARS пригощали смачними і солодкими новинками. 

Офіційний дилер Jaguar Land Rover Київ Захід надали слушну нагоду тест-драйву 3-ьох преміум автівок. 

Jacobs пригостили гостей ароматною кавою. 

А Foundation Coffee Roasters і  Тарикіна Таня, віцечемпіонка світу з приготування кави в джезві, проводили майтер-клас для гостей.

«Вогняр» провели  для гостей дегустацію пекучих соусів з всесвітньо відомих сортів перцю.

А «Грядки» подарували учасникам свіжі, відібран вручну фруктами, для гарного настрою та підвищення продуктивності. 

Группа «Круасан» запалювали своєю запальною музикою танцювальний майданчик. 

Переглянути, як це було: https://youtu.be/VFOrmZXRg7M

 

 

Дякуємо всім гостям і партнерам!
До нових зустрічей на заходах Асоціації!