ANCOR Ukraine, разом із партнерами, запрошує HR-фахівців на прямий ефір онлайн – клубу ANCOR Pro Business «Вибір роботодавця, Західна Україна-2021»

ANCOR Ukraine, разом із партнерами, запрошує HR-фахівців на прямий ефір онлайн – клубу ANCOR Pro Business «Вибір роботодавця, Західна Україна-2021»

Трансляція відбудеться 9 червня 2021 о 15:00 в Facebook та Youtube.

Реєстрація на захід відкрита. Посилання на трансляцію буде згодом надіслано зареєстрованим учасникам.

В програмі:

Андрій Данілюк, BDD ANCOR Ukraine з результатами дослідження бренду роботодавця Randstad Employer Brand Research, світ+Україна.

Юлія Шилкевич, Директор з регіонального рекрутменту ANCOR Ukraine, з результатами дослідження Randstad Employer Brand Research 2021 у Західній Україні.

Спікери панельної дискусії, представники провідних компаній, поділяться своїм досвідом управління персоналом, останніми трендами та планами на майбутнє:
Наталя Мазяр, HRD, холдинг емоцій !Fest.
Юлія Слободянюк, Керівник відділу персоналу, SEBN
Ірина Романенко, HRD, Continental Farmers Group
Тетяна Карельська, HRD, European Business Association

Модератор: Юрій Перч, територіальний директор ANCOR Ukraine.

Партнери заходу – Українська Асоціація HR професіоналів HR Pro, перший сайт з пошуку роботи в Україні robota.ua, журнал Управление Персоналом, інтернет-портал HR-Liga, компанія Unistaff, а також Львівська HR Школа LHRS.

Щиро запрошуємо Вас!

Для довідки:

Дискусійний клуб ANCOR PRO Business – онлайн-майданчик для обміну досвідом іпрактичними кейсами серед представників середніх та великих компаній. Це можливість дізнатися з перших вуст про інсайти, досвід, досягнення та інновації у сфері управління персоналом і вдосконалення бізнес-процесів.

ancor.ua