SMART business – експерт з побудови цифрової культури бізнесу

🎯Представляємо головного технологічного партнера HR Асоціації – компанію SMART business, експертів з побудови цифрової культури бізнесу.
👩‍💼Сьогодні кожна компанія – це IT-компанія, саме ця ідея заряджає команду SMART business створювати інноваційні продукти для сучасних організацій і вчити клієнтів користуватися 100% наявних можливостей IT-рішень.

👩‍💼Компанія надає послуги з розробки, впровадження та підтримки ERP та CRM систем, а також систем на основі предикативної аналітики та штучного інтелекту. Серед останніх гучних проектів команди: впровадження нових технологій для бізнес-аналітики в AТБ-Маркет, реалізація проекту нової корпоративної культури для фармацевтичного гіганта Юрія-Фарм, створення механізму персоналізованого таргетингу за допомогою штучного інтелекту у компанії Цитрус, автоматизація клієнтських відносин та юридичних звернень для найбільшого авіаперевізника України, МАУ.

Ми, як затяті прихильники технологій, надзвичайно раді такій колаборації, адже одним із ключових рішень SMART business є інноваційна система для управління людським капіталом та автоматизації HR-процесів: SMART HCM & LMS, впровадження якої набуває все більше прихильників серед топових компаній України та світу.

Найближчим часом ми докладніше розповімо про систему SMART HCM & LMS, котра дозволяє автоматизувати усі HR-процеси, пов’язані з пошуком, адаптацією і розвитком співробітників, вирішує задачі залучення, мотивації та відтоку кадрів.