Як обрати програму навчання HR: 5 чек-поінтів від творців Global HR Pro

Сани готують влітку, а осінні програми навчання вибирають навесні. Замислилися, де систематизувати та проапдейтити знання в галузі HR?

Асоціація HRpro, офіційний партнер SHRM в Україні, почала сьомий набір групи студентів на програму професійного навчання Global HR Pro. Чи відповідає вона вашим цілям і очікуванням? Зорієнтуватися допоможе кілька показників. Отже, приєднуйтесь до спільноти студентів та випускників Global HR Pro, якщо ви:

1. Хочете вчитися в сертифікованих практиків

І тут важливе кожне слово. Всі викладачі програми мають міжнародні професійні сертифікати SHRM, які є «знаком якості» HR-фахівця в 165 країнах світу. Програма – цілісна і комплексна, побудована, як і сама сертифікація, на єдиній моделі HR-компетенцій, загальному розумінні термінів і процесів.

Водночас усі викладачі мають унікальний практичний досвід у бізнесі на позиціях CHRO/HRD/HRBP міжнародних і українських компаній, і викладають саме ті тематичні блоки, в яких найбільш сильні. Запрошуються також гостьові спікери.

Додаткова перевага – можливість надихатися прикладом успішних колег, переймати професійні рольові моделі поведінки.

Важливий момент: усі викладачі – не тільки відмінні експерти в HR, вони також люблять і вміють ділитися знаннями (це окрема цінна компетенція).

2. Шукаєте змістовну програму

Імовірно, ваш робочий графік у будні щільний, і час на розвиток ви знаходите тільки у вихідні. Навчання в межах Global HR Pro триває протягом 9 субот – це важливо для практиків із високим навантаженням. Водночас програма настільки насичена, що час до іспиту пролітає непомітно: теми – від стратегії бізнесу і HR до більш вузьких, таких як залучення талантів, управління винагородою, навчання і розвиток, вивчаються в декількох форматах: лекцій, бізнес-кейсів, групових дискусій, завдань, індивідуальної роботи.

3. Маєте досвід в HR і хочете його впорядкувати

Вам буде цікавіше і простіше вчитися на програмі Global HR Pro, якщо у вас є від 3 років досвіду в професії. Навчання не починається з нульового рівня знань, програма включає складні питання та теми. Тому ідеальний варіант – коли ви, як і більшість колег в Україні, навчалися HR-професії на практиці, а тепер хочете уніфікувати, «розкласти по поличках» знання, заповнити фахові прогалини, вийти на новий рівень розвитку компетенцій.

4. Усвідомлено плануєте кар’єру

Зі спостережень творців програми, якщо раніше вчитися приходили насамперед представники топ-ланки в HR – директори з управління персоналом, керівники підрозділів, то нині все більше студентів стартують із рівня фахівців. Це позитивна тенденція: професіонали розуміють цінність системної освіти, хочуть мати інструменти, які дозволять рухатися більш цілеспрямовано до кар’єрних вершин.

5. Плануєте в майбутньому отримати сертифікацію SHRM

Global HR Pro – це не програма підготовки до сертифікації. Але за 6 випусків вже кілька випускників вирішили отримати міжнародну сертифікацію, з більш високим рівнем підготовки, усвідомленості та впевненості в собі. Оскільки на програмі викладають сертифіковані SHRM практики, згодом і готуватися до сертифікації, і здавати іспит набагато простіше.

Сайт програми: http://globalhr-pro.com/

У вас є питання? Будемо раді відповісти на них: office@hrpro.com.ua