Соцпакет: визначаємося з набором. Онлайн-зустріч для членів Асоціації.

ЛИШЕ ДЛЯ ЧЛЕНІВ АСОЦІАЦІЇ*
22 квітня о 16:00 відбудеться онлайн-зустріч «Соцпакет: визначаємося з набором».
Більшість компаній хочуть наймати найбільш кваліфікованих співробітників і підтримувати їх лояльність і продуктивність. Щоб залучити й утримати своїх кращих співробітників, компанії надають «пакет», який включає компенсацію (гроші), стимули (спеціальні пільги або винагороди за хорошу роботу) і пільги (цінні опції, такі як медичне страхування і оплачувану відпустку).
При цьому, досить часто діючі соцпакети не аналізують на ефективність і відповідність потребам і очікуванням персоналу, а також доцільність для роботодавця. І тим більше, мало хто задається питанням – а які компетенції / моделі поведінки / цінності дані пільги і стимули підтримують.
Сьогодні, коли на перше місце виходить персональна значимість і унікальність співробітника, компанія повинна розробляти широкий спектр варіантів поєднання пільг відповідно до індивідуальних потреб і переваг і при цьому, пов’язувати дані пільги зі своєю корпоративною культурою і бізнес-завданнями.
22 квітня ми поговоримо про те, як це зробити: первинний матричний аналіз пільг, їх варіативність, поділ матеріальних і не матеріальних стимулів, можливість самостійного вибору набору пільг для персоналу та ефективність їх для компанії.